Artome Movea

Oli aeg, kus esitlustehnika viimane sõna oli grafoprojektori klaasile asetatud lüümiku suurendatud kujutis seinal. Kuigi tänases päevas arhailine ja kohmakas - lüümikud (mida küll valdavalt "kileks" kutsuti) tuli eelnevalt ette valmistada ja printida - oli grafoprojektoritel üks eelis paljude tänaste digilahenduste ees: nad olid üldiselt ratastel. Nii sai neid erinevalt lakke kruvitud projektoritest ühest ruumist teise veeretada. Lisaks oli grafoprojektorist seinale kuvatav pilti just täpselt nii suur või väike kui parasjagu vaja, sõltudes sellest, kui lähedale või kaugele projektor seinast lükata.

Artome Movea on heas mõttes tänase ja homse päeva grafoprojektor - kompaktne ja ratastel vorm peidab endas projektorit ja helisüsteemi. Nii saab ühe paindliku seadmega asendada varasemad paiksed süsteemid ja soovitud suurusega pildi kuvada just sinna kuhu vaja, taustaks korraliku kodukino kvaliteediga heli.

Ühilduvus on kas HDMi kaabliga või üle õhu - Movea toetab enimlevinud äri- ja kodukasutaja lahendusi nagu Clickshare, Airtame, Miracast, Apple TV või Chromecast. Suuremale auditooriumile esinedes on abiks ühilduvus nii juhtmega kui juhtmeta mikrofonidega.

 

Artome Movea on vaatamiseks ja kuulamiseks väljas meie Pärnu mnt 160d salongis.

 

Tooteleht

 

See veebileht kasutab küpsiseid