Vitra Grand Repos

2011. aastal Vitra ja legendaarse Itaalia tootedisaineri Antonio Cittero koostöös ilmavalgust näinud Repos tugitoolid tõid koju ja kontorisse uutlaadi mugavust ja mitmekesisust. Lopsakad ja pehmed vormid, kutsuvad käetoed ja kõrge seljatugi loovad mõnusa istumise. Mugavust lisavad üle tooli seljatoe laotatud ja pead toetavad padjad.

Toolihuvilisel on võimalik valida kahe mudeli vahel: sihvaka joonega Reposele sekundeerib rohkem privaatsust pakkuv mudel Grand Repos, mille ülevalt külgedele laienev seljatugi lubab istujal paremini oma tegevustesse süveneda. Mõlemat tooli aitavad terviklikuks koosluseks muuta jalapingid - suurema padja ja tooliga sarnase jalaga Ottoman ja piklik, pigem pingilik Panchina.

Grand Repos ja Ottoman ning Repos ja Pancina

Vasakul Grand Repos ja Ottoman, paremal Repos koos Panchina jalapingiga. Grand Repos on kaetud keskkonnasõbraliku naturaalnahaga Leather Premium F, Repos tooli ehib silmatorkavate kontrastõmblustega kangas Cosy.

 

Tänu sünkroonsele kiigemehhanismile saab tugitoolil võtta nii istuva kui pooleldi lamava poosi. Mehhanismi jäikust saab enda kaalule sobivaks kohandada, soovi korral saab kiikumise ka lukustada. Tooli pöörlevat jalga saab valida kahes variandis: kodusesse interjööri mõeldud madalamal mudelil on istumiskõrguseks 40 sentimeetrit, büroosse või avalikku ruumi sobib pigem viie sentimeetri võrra kõrgem mudel.

Grand Repos lubab istujal võtta erinevaid poose

 

 

Tugitooli ostjale jalapink kingituseks!

Vitra kingib 1. novembrist 2021 kuni 31. jaanuarini 2022 Repos ja Grand Repos tugitooli tellijatele tasuta jalapingi Ottoman või Panchina. Jalapingi viimistlus on alati sama kui valitud tugitoolil.

Vitra tootevaliku ja materjalinäidistega saab tutvuda meie Poordi tänav 3 asuvas kodusalongis (vaata kaarti) E-R 10-18.
Repos ja Grand Repos tugitoole endid on kodusalongi oodata novembri kolmandal nädalal.

Seniks saab toolidega lähemalt tutvuda siin:

Repos

Repos

Grand Repos

Grand Repos

See veebileht kasutab küpsiseid